DEPARTAMENT LOGISTYKI

Dyrektor Departamentu Logistyki

EN/RU

 

 

 

Renata Czyżewska
rczyzewska@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 61
kom.: +48 601 174 436

 

Dyrektor ds. Działu Taboru Własnego

EN/RU

 

 

 

Dyrektor ds. Działu Taboru Podwykonawców

EN/RU

Szymon Wądołowski
swadolowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 22
kom.: +48 601 958 000

 

Katarzyna Daniluk
kdaniluk@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 32
kom.: +48 605 607 052

Zastępca Dyrektora ds. Taboru Podwykonawców

RU

Alina Wasiluk
awasiluk@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 32
kom.: +48 605 603 091

Kierownik Działu Obsługi Klienta Grupowego

EN/RU



Kierownik Sekcji Celnej

EN/RU

 

 

 

Zastępca Dyrektora ds. Składowania

EN/RU

Iwona Rydzewska
irydzewska@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 78
kom.: +48 785 018 497

 

Emilia Milewska
emilewska@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 00
kom.: +48 693 312 326

 

Edyta Krajewska
ekrajewska@adampolsa.com.pl
tel:    +48 85 740 76 34
kom.: +48 601 670 461

Starszy Specjalista ds. Obsługi Dokumentacji Transportowej

EN/RU

 

Agnieszka Iwaniuk
aiwaniuk@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 34
kom.: +48 603 720 384

Główny Koordynator Taboru Podwykonawców

EN/RU

Adam Walendziuk - Spedytor
awalendziuk@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 85
kom.: +48 601 958 001

Przewoziliśmy auta takich marek, jak: Alfa Romeo, Audi, BMW, Brabus, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Daewoo, Fiat, Ford, Gazela, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, TATA, Toyota, Volkswagen, Volvo.