DEPARTAMENT SPRZEDAŻY

Dyrektor Departamentu Sprzedaży

EN/RU

Barbara Koncewicz
bkoncewicz@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 90
kom.: +48 605 898 006

Dyrektor ds. Rozwoju Terytorialnego

EN

Dariusz Stypułkowski
dstypulkowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 60
kom.: +48  607 987 096

Zastępca Dyrektora Sprzedaży ds. Obsługi Klienta

EN/RU

Iwona Skorulska
iskorulska@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 92
kom.: +48 697 709 041

Zastępca Dyrektora Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów

EN/RU/DE

Krzysztof Szeligowski
kszeligowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 93
kom.: +48 697 709 042

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Kierownik Działu Obsługi Klienta

EN/RU

Marta Kundzicz
mkundzicz@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 05
kom.: +48 601 952 240

Key Account Manager

EN/DE

Magdalena Sierocka
msierocka@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 40
kom.: +48 603 720 221

Key Account Manager

EN/ITA

Iwona Konieczna
ikonieczna@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 35
kom.: +48 601 357 103

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

EN/DE

Karol Pełkowski
kpelkowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 63
kom.: +48 785 501 160

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

EN

Michał Mazur
mmazur@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 35
kom.: +48 603 331 603

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

EN

Marta Michałowska
mmichalowska@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 07
kom.: +48 885 950 358

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

RU

Irina Giczan
igiczan@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 97
kom.: +48 885 950 357

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

EN/DE

Maciej Chabielski
mchabielski@adampolsa.com.pl
kom.: +48 885 950 363

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

EN

Wojciech Dembowski
wdembowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 05
kom.: +48 601 350 232

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

EN/FR

Alan Żukowski
azukowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 35
kom.: +48 885 150 359

Starszy Specjalista ds. Kontaktów Międzynarodowych

EN/RU/DE

Inessa Szejnoga-Wiechtiewa
iszejnoga@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 95
kom.: +48 693 310 541

SEKCJA PUBLIC RELATIONS

PR Manager

EN/DE

Urszula Szydlik-Żukowska
uszydlik@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 95
kom.: +48 603 720 299

SEKCJA BADAŃ SATYSFAKCJI KLIENTA

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

RU

Aniela Kurasz
akurasz@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 74
kom.: +48  601 671 644

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

EN/DE

Justyna Mucha
jmucha@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 90
kom.: +48  605 601 638

Przewoziliśmy auta takich marek, jak: Alfa Romeo, Audi, BMW, Brabus, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Daewoo, Fiat, Ford, Gazela, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, TATA, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Świadczymy usługi transportowe na terenie Polski, całej Europy oraz Azji. Najczęściej obsługujemy transporty do takich krajów jak: Rosja, Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, Dania, Włochy, Finlandia, Słowenia, Słowacja, Serbia, Węgry, Rumunia, Mołdawia, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Kazachstan, Irak.

flota autotransporterów

Flota. W naszej flocie jest 611 własnych autotransporterów.

kariera w adampolu

Kariera. Sprawdź aktualne oferty pracy.