DEPARTAMENT SPRZEDAŻY

Dyrektor Departamentu Sprzedaży

EN/RU

Barbara Koncewicz
bkoncewicz@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 90
kom.: +48 605 898 006

Dyrektor ds. Rozwoju Terytorialnego

EN

Dariusz Stypułkowski
dstypulkowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 60
kom.: +48  607 987 096

Zastępca Dyrektora Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów

EN/RU/DE


Zastępca Dyrektora ds. Koordynacji Sprzedaży

EN/IT

Krzysztof Szeligowski
kszeligowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 93
kom.: +48 697 709 042

 

Iwona Konieczna
ikonieczna@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 35
kom.: +48 885 150 590

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Kierownik Działu Obsługi Klienta

EN/RU

Marta Kundzicz
mkundzicz@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 05
kom.: +48 601 952 240

Key Account Manager

EN/DE

Magdalena Sierocka
msierocka@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 40
kom.: +48 603 720 221

Key Account Manager

EN/DE

 

 

 

Key Account Manager

EN

 

 

Menedżer ds. Rozwoju Sprzedaży

EN/DE

 

 

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Transportu

EN/DE

 

 

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

RU

 

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Transportu

EN

Karol Pełkowski
kpelkowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 63
kom.: +48 785 501 160

 

Michał Mazur
mmazur@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 35
kom.: +48 603 331 603

 

Urszula Szydlik-Żukowska
uszydlik@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 92
kom.: +48 603 720 299

 

Justyna Łobaszewska
jlobaszewska@adampolsa.com.pl
tel.:    +48 85 740 76 35
kom.: +48 605 601 586

 

Aniela Kurasz
akurasz@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 74
kom.: +48  601 671 644

 

Piotr Siejda
psiejda@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 63
kom.: +48 885 977 053

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

EN/DE

Maciej Chabielski
mchabielski@adampolsa.com.pl
tel: +48 85 740 76 11
kom.: +48 885 950 363

Specjalista ds. Transportu, Sprzedaży i Marketingu

EN

Wojciech Dembowski
wdembowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 05
kom.: +48 601 350 232

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Transportu

EN/FR


Koordynator ds Sprzedaży i Logistyki

EN

Alan Żukowski
azukowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 35
kom.: +48 885 150 359

 

Michał Borysewicz
mborysewicz@adampolsa.com.pl
tel: +48 85 740 76 07
kom: +48 783 944 843

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

EN

Justyna Mucha
jmucha@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 90
kom.: +48  605 601 638

Przewoziliśmy auta takich marek, jak: Alfa Romeo, Audi, BMW, Brabus, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Daewoo, Fiat, Ford, Gazela, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, TATA, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Świadczymy usługi transportowe na terenie Polski, całej Europy oraz Azji. Najczęściej obsługujemy transporty do takich krajów jak: Rosja, Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, Dania, Włochy, Finlandia, Słowenia, Słowacja, Serbia, Węgry, Rumunia, Mołdawia, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Kazachstan, Irak.

flota autotransporterów

Flota. W naszej flocie jest 611 własnych autotransporterów.

kariera w adampolu

Kariera. Sprawdź aktualne oferty pracy.