Nota prawna
 • NOTA PRAWNA

  Niniejsza strona internetowa (Strona), w tym jej struktura oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność ADAMPOL SA w Zaściankach oraz podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 04 lutego 1994 roku o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 roku Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami). Jakiekolwiek kopiowanie elementów strony, informacji, tekstów, zdjęć czy też innych elementów graficznych jak również znaków towarowych zamieszczonych na stronie w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej na innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody ADAMPOL SA jest zabronione prawnie.

   

  ADAMPOL SA zastrzega sobie wyłączne prawo do zmiany oraz poprawienia informacji zawartych na Stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet.
  W przypadku chęci zamieszczenia na innej stronie www w sieci Internet linku/linków lub jakichkolwiek odwołań do niniejszej Strony, prosimy o przesłanie informacji na adres:

   

  ADAMPOL SA
  Ul. Usługowa 3
  15-521 Zaścianki k/Białegostoku

   

   Pobierz PDF

   

  Prześlij notę prawną