DEPARTAMENT SPRZEDAŻY

Dyrektor sprzedaży FVL

DE/EN/RU

Krzysztof Szeligowski
kszeligowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 93
kom.: +48 697 709 042

Zastępca dyrektora ds. koordynacji sprzedaży

EN/IT

Iwona Konieczna
ikonieczna@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 35
kom.: +48 885 150 590

Koordynator ds. raportowania i analiz biznesowych

EN/RU

Zuzanna Nikitorowicz
znikitorowicz@adampolsa.com.pl
tel.:  +48  85 740 78 97
kom.: +48 783 941 328

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Zastępca dyrektora sprzedaży ds. obsługi klienta automotive

EN/RU

Marta Kundzicz
mkundzicz@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 05
kom.: +48 601 952 240

Kierownik ds. kluczowych Klientów

EN/DE

Magdalena Sierocka
msierocka@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 40
kom.: +48 603 720 221

Kierownik ds. kluczowych Klientów

EN/DE

Karol Pełkowski
kpelkowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 63
kom.: +48 785 501 160

Kierownik ds. kluczowych Klientów

EN

Michał Mazur
mmazur@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 35
kom.: +48 603 331 603

Key Account Manager

EN/FR

Alan Żukowski
azukowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 35
kom.: +48 885 150 359

Menadżer ds. kluczowych Klientów

EN/DE

Urszula Szydlik-Żukowska
uszydlik@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 92
kom.: +48 603 720 299

Kierownik ds. kluczowych Klientów

EN/DE

Justyna Łobaszewska
jlobaszewska@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 35
kom.: +48 605 601 586

Starszy specjalista ds. rejestracji i kontroli danych

RU

Aniela Kurasz
akurasz@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 74
kom.: +48  601 671 644

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi transportu

EN

Piotr Siejda
psiejda@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 78 63
kom.: +48 885 977 053

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi transportu

EN

Martyna Butkiewicz
mbutkiewicz@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 11
kom.: +48 603 720 221

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi transportu

FR/EN

Maciej Chabielski
mchabielski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 11
kom.: +48 885 950 363

Starszy specjalista ds. sprzedaży i obsługi transportu

EN

Wojciech Dembowski
wdembowski@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 05
kom.: +48 601 350 232

Starszy specjalista ds. sprzedaży i obsługi transportu

EN/DE

Michał Borysewicz
mborysewicz@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 07
kom.: +48 783 944 843

 

Starszy specjalista ds. sprzedaży i obsługi transportu

EN

Damian Sapieha
dsapieha@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 11
kom.: +48 601 560 115

Starszy specjalista ds. sprzedaży i obsługi transportu

EN/RU

Dorian Czyrski
dczyrski@adampolsa.com.pl
tel.:+48 85 740 76 40
kom.: +48 88 599 63 25

 

 

Przewoziliśmy auta takich marek, jak: Alfa Romeo, Audi, BMW, Brabus, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Daewoo, Fiat, Ford, Gazela, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, TATA, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Świadczymy usługi transportowe na terenie Polski, całej Europy oraz Azji. Najczęściej obsługujemy transporty do takich krajów jak: Rosja, Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, Dania, Włochy, Finlandia, Słowenia, Słowacja, Serbia, Węgry, Rumunia, Mołdawia, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Kazachstan, Irak.

kariera w adampolu

Kariera. Sprawdź aktualne oferty pracy.