Programista JAVA

Miejsce pracy: Zaścianki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Proponowanie, wdrażanie nowych programów, rozwiązań i technologii programistycznych służących poprawie skuteczności działania oraz innowacyjności firmy
  • Współpraca z Działem Administracji i Sekcją SAP we wdrażaniu rozwiązań informatycznych
  • Współpraca z zewnętrznymi zespołami w celu realizacji wspólnych celów, jak integracja systemów firmy z systemami zewnętrznych kontrahentów

WYMAGANIA:

  • Przynajmniej 2-3 lata doświadczenia w projektach komercyjnych
  • Znajomość stacku technologicznego:  Java 8+, Spring, Hibernate, SOAP/REST webservices
  • Znajomość architektury microserviców, JMS/ActiveMQ/RabbitMQ
  • Znajomość Dockera
  • Znajomość SVN/GIT oraz Maven
  • Znajomość relacyjnych bazy danych
  • Mile widziana znajomość środowiska Android
  • Mile widziana znajomość frameworka Vaadin

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę zdrowotną, pakiet socjalny, obiady firmowe
  • Niezbędne narzędzia pracy

CV wraz z listem motywacyjnym  prosimy wysyłać na adres: kborowska@adampolsa.com.pl

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.