SERWIS POJAZDÓW

W 
Zaściankach koło Białegostoku, w głównej siedzibie firmy ADAMPOL S.A. znajduje się specjalistyczny serwis samochodowy. Jest on w stanie obsłużyć zarówno autotransportery (w całości - bez podziału na ciągnik i naczepę) oraz samochody osobowe. W warsztacie obsługujemy tabor własny jak i szeregu podwykonawców, korzystając przy tym z najnowszej dostępnej technologii.

Drugi, należący do ADAMPOL S.A. serwis pojazdów, zlokalizowany jest w Tychach, w sąsiedztwie Zakładu FCA Poland.

Świadczymy w nim usługi w zakresie napraw i diagnostyki samochodów ciężarowych, naczep, przyczep różnych marek oraz obsługę taboru samochodowego. Naprawy realizujemy na 5 stanowiskach wyposażonych w szereg nowoczesnych urządzeń naprawczych, umożliwiających szybką diagnozę usterek oraz naprawę pojazdów naszych Klientów na najwyższym poziomie.

Nasze warsztaty specjalizują się w naprawie mechaniki samochodów ciężarowych, osobowych, przyczep, naczep, elektromechaniki, diagnostyce komputerowej, obsłudze bieżącej oraz naprawach powypadkowych. Posiadamy duże doświadczenie w naprawie ciągników firmy MAN, Mercedes, Renault oraz Volvo, a także przyczep i naczep różnych typów. Jesteśmy autoryzowanym warsztatem naprawczym zabudów marki LOHR. Posiadamy bogato wyposażony magazyn części do samochodów ciężarowych oraz zabudów LOHR, KASSBOHRER, ROLFO i innych. Specjalizujemy się w serwisie urządzeń grzewczych Eberspächer i Webasto.

Zaściankach koło Białegostoku, w głównej siedzibie firmy ADAMPOL S.A. znajduje się specjalistyczny SERWIS samochodowy. Jest on w stanie obsłużyć zarówno autotransportery (w całości - bez podziału na ciągnik i naczepę) oraz samochody osobowe. W warsztacie obsługujemy tabor własny jak i szeregu podwykonawców, korzystając przy tym z najnowszej dostępnej technologii.

Drugi, należący do ADAMPOL S.A. serwis pojazdów, zlokalizowany jest w Tychach, w sąsiedztwie Zakładu FCA Poland.

Świadczymy w nim usługi w zakresie napraw i diagnostyki samochodów ciężarowych, naczep, przyczep różnych marek oraz obsługę taboru samochodowego. Naprawy realizujemy na 5-ciu stanowiskach wyposażonych w szereg nowoczesnych urządzeń naprawczych, umożliwiających szybką diagnozę usterek oraz naprawę pojazdów naszych Klientów na najwyższym poziomie.

Nasze warsztaty specjalizują się w naprawie mechaniki samochodów ciężarowych, osobowych, przyczep, naczep, elektromechaniki, diagnostyce komputerowej, obsłudze bieżącej oraz naprawach powypadkowych. Posiadamy duże doświadczenie w naprawie ciągników firmy MAN, Mercedes, Renault oraz Volvo, a także przyczep i naczep różnych typów. Jesteśmy autoryzowanym warsztatem naprawczym zabudów marki Lohr. Posiadamy bogato wyposażony magazyn części do samochodów ciężarowych oraz zabudów LOHR, KASSBOHRER, ROLFO i innych. Specjalizujemy się w serwisie urządzeń grzewczych Eberspächer i Webasto.

Dysponujemy

  • dobrze wyposażonym zapleczem technicznym
  • wyspecjalizowaną kadrą specjalistów
  • kilkuletnim doświadczeniem w branży
  • dużym zapleczem magazynowym
  • warsztatem blacharsko-lakierniczym

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu

  • naprawy mechaniki samochodów ciężarowych, osobowych, przyczep, naczep
  • elektromechaniki
  • diagnostyki komputerowej
  • obsługi bieżącej
  • napraw powypadkowych

 
Wykonujemy również naprawy serwisowe poza warsztatem.

Kontakt:

Serwis Zaścianki:
Zastępca Dyrektora Serwisu
Bartłomiej Konończuk
bkononczuk@adampolsa.com.pl
tel.: +48 85 740 76 09
kom.: +48  601 353 114
EN

Serwis Tychy:
Kierownik Serwisu Tychy
Jakub Morcinek
jmorcinek@adampolsa.com.pl
kom.: +48 785 016 851
EN

 

Specjalizujemy się w naprawach samochodów ciężarowych takich marek, jak: MAN, Mercedes, Renault, Volvo a także przyczep i naczep różnych typów, samochodów osobowych wszystkich marek. Prowadzimy serwis urządzeń grzewczych Eberspächer i Webasto.

q-service