Skip to main content

Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe

Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie kompleksowych napraw blacharsko-lakierniczych.

Profesjonalne zaplecze techniczne i wykwalifikowana kadra to jeden z naszych podstawowych atutów. W naszej siedzibie głównej w Zaściankach posiadamy w pełni wyposażony serwis blacharsko-lakierniczy. Pracujemy na produktach renomowanych, światowych marek.

Oferujemy:

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Szybko i dokładnie zdiagnozujemy problem i zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązań. Każda usterka jest dla nas odrębnym wyzwaniem, do którego podchodzimy w sposób podmiotowy i profesjonalny.

Godziny otwarcia serwisu:

Poniedziałek – Piątek: 6:00 – 22:00

Sobota: 6:00 – 14:00

Lokalizacja:

ul. Usługowa 3
15-521 Zaścianki k. Białegostoku

Serwis blacharsko-lakierniczy ADAMPOL S.A. jest wyposażony we wszystkie niezbędne maszyny i narzędzia służące do kształtowania i profilowania blachy na różnych elementach. Jesteśmy w stanie przywrócić pierwotny wygląd i oryginalną powłokę lakierniczą.

Lakierowanie elementów karoserii przeprowadzamy w komorze bezpyłowej Blowtherm. Dzięki temu lakier ma idealny połysk i twardość powłoki, co daje mu niezwykłą odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Najwyższej jakości lakiery i możliwość zastosowania fotospektrometru (urządzenie do mierzenia koloru) dają możliwość łatwego i szybkiego doboru każdego odcienia. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie naprawić każdy element.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i głęboką wiedzę na temat transportu międzynarodowego. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię na każdym etapie procesu logistycznego.