NOTA PRAWNA

Niniejsza strona internetowa (Strona), w tym jej struktura oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność ADAMPOL S.A. w Zaściankach oraz podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 04 lutego 1994 roku o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 roku Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami). Jakiekolwiek kopiowanie elementów strony, informacji, tekstów, zdjęć czy też innych elementów graficznych jak również znaków towarowych zamieszczonych na stronie w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej na innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody ADAMPOL S.A. jest zabronione prawnie.

 

ADAMPOL S.A. zastrzega sobie wyłączne prawo do zmiany oraz poprawienia informacji zawartych na Stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet.
W przypadku chęci zamieszczenia na innej stronie www w sieci Internet linku/linków lub jakichkolwiek odwołań do niniejszej Strony, prosimy o przesłanie informacji na adres:

 

ADAMPOL S.A.
Ul. Usługowa 3
15-521 Zaścianki k/Białegostoku

Sprawne zarządzanie gwarantują nam wprowadzone systemy jakości oparte o najwyższe europejskie standardy. Otrzymaliśmy  certyfikat  zgodności  usług z normą  ISO 9001  w zakresie spedycji, magazynowania i usług transportowych a kadra  zarządzająca posiada Certyfikaty Kompetencji Zawodowych
w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy wydane przez Instytut Transportu Samochodowego.

W SKRÓCIE…

Liczba zatrudnionych osób
1300

Liczba własnych autotransporterów
611

Liczba zewnętrznych autotransporterów
1500

Łączna powierzchnia placów składowych
42 ha