Skip to main content

Serwis samochodów ciężarowych

Do samochodów podchodzimy kompleksowo. Poza ich transportem, zajmujemy się również ich naprawą. W siedzibie głównej w Zaściankach oraz w oddziale w Tychach posiadamy specjalistyczne serwisy samochodowe. Jeśli Twoja ciężarówka wymaga naprawy, chętnie się nią zajmiemy.

Specjalistyczne serwisy samochodowe tworzyliśmy z myślą o własnej flocie autotransporterów. Jednak nie zamykamy się tylko na nią. Naprawiamy również samochody ciężarowe naszych podwykonawców oraz prywatnych właścicieli. Każde stanowisko wyposażone jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie stwierdzić usterkę, a następnie ją naprawić.

Nasze warsztaty specjalizują się we wszystkich rodzajach napraw. Od bieżących, jak: wymiana oleju, filtrów, opon, serwis klimatyzacji, po bardziej skomplikowane: naprawa zawieszenia, regeneracja silnika czy poszczególnych układów wewnętrznych. Poza mechaniką pojazdową świadczymy również usługi blacharskie, lakiernicze i wszelkie naprawy powypadkowe.

Oferujemy

Posiadamy wieloletnią praktykę w naprawie ciągników firmy MAN, Mercedes, Renault oraz Volvo, a także przyczep i naczep różnych typów. Jesteśmy autoryzowanym warsztatem naprawczym zabudów autotransporterów marki LOHR. Mamy bogato wyposażony magazyn części do samochodów ciężarowych oraz zabudów LOHR, KASSBOHRER, ROLFO i innych. Specjalizujemy się w serwisie urządzeń grzewczych Eberspächer i Webasto.

Twoja ciężarówka wymaga naprawy lub przeglądu? Skontaktuj się z nami!

Serwis Zaścianki

W Zaściankach mamy bardzo szerokie spektrum działania. Obsługujemy: samochody ciężarowe (w całości, bez podziału na ciągnik i naczepę), auta dostawcze, osobowe oraz wszystkie rodzaje przyczep i naczep. Naprawiamy flotę własną głównie, podwykonawców oraz samochody prywatne.

Godziny otwarcia serwisu:

Poniedziałek – Piątek: 6:00 – 22:00

Sobota: 6:00 – 14:00

Lokalizacja:

ul. Usługowa 3
15-521 Zaścianki k. Białegostoku


Serwis Tychy

W naszym oddziale w Tychach mieści się drugi z naszych serwisów. Zlokalizowany jest w pobliżu Zakładu Stellantis Polska. Świadczymy w nim usługi w zakresie napraw i diagnostyki samochodów ciężarowych, naczep w szczególności autotransporterów, przyczep różnych marek oraz obsługę taboru samochodowego. Pracujemy na 5 stanowiskach wyposażonych w szereg nowoczesnych urządzeń naprawczych, umożliwiających szybką diagnozę usterek oraz naprawę pojazdów naszych Klientów na najwyższym poziomie. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych do autotransporterów. 

Godziny otwarcia serwisu:

Poniedziałek – Piątek: 6:00 – 22:00

Sobota: 6:00 – 14:00

Lokalizacja:

ul. Świerczyniecka 12
43-100 Tychy

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i głęboką wiedzę na temat transportu międzynarodowego. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię na każdym etapie procesu logistycznego.