Skip to main content

Transport kolejowy RoRo

Bezpieczne, terminowe i przyjazne dla środowiska przewozy pojazdów gotowych drogą kolejową.

Szukasz możliwości szybkiego i bezpiecznego transportu aut? Skorzystaj z naszej rozbudowanej usługi spedycyjnej drogą kolejową. Jesteśmy w stanie przewieźć różne rodzaje pojazdów w dowolnej konfiguracji. Oferujemy usługi na trasach krajowych, międzynarodowych i interkontynentalnych.

Dysponujemy specjalistycznymi wagonami RoRo, przystosowanymi do bezpiecznego przewozu pojazdów gotowych.

Przewóz aut drogą kolejową to efektywny i wydajny sposób transportu, szczególnie jeśli w grę wchodzą duże odległości. Niewątpliwymi atutami tego procesu są: bezpieczeństwo, bezusterkowość, konkurencyjne ceny i krótki czas realizacji. To jedna z podstawowych form naszej działalności zarówno w obszarze automotive, jak i general cargo. 

Na terenie Wolnego Obszaru Celnego w Porcie Gdańsk posiadamy terminal samochodowy z miejscem do 15 000 samochodów. Do terminalu doprowadzone są tory kolejowe o standardzie europejskim. Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie nabrzeża morskiego daje swobodę działań intermodalnych.

Na terenie Wolnego Obszaru Celnego w Małaszewiczach posiadamy rozbudowany terminal kolejowy z torami o standardzie europejskim i rosyjskim o łącznej długości 2300 m i terminal samochodowy z miejscem na 14 000 samochodów.

Oferujemy:

Szukasz sprawdzonego przewoźnika? Skontaktuj się z nami!

Wspólnie stworzymy ofertę na miarę Twoich potrzeb. Zaproponujemy najlepszą trasę, rodzaj wagonów dostosowanych do zleconego towaru oraz pomożemy Ci w przeprowadzeniu wszelkich niezbędnych procedur transportowych.

Transport kolejowy to najbardziej optymalna forma przewozu towarów. Terminowość dostaw nie jest zależna od pogody, jakości nawierzchni dróg czy wydolności czynnika ludzkiego. Ma to realny wpływ na łatwiejszą dostępność towaru. Szacuje się, że spedycja kolejowa jest o 50% szybsza od morskiej i 50% tańsza od lotniczej.

Niewątpliwym atutem tej gałęzi transportu jest też ekologia. Przewóz aut pociągiem emituje znacznie mniejszą ilość gazów cieplarnianych od pozostałych z dostępnych opcji. W wyniku czego powstały ślad węglowy jest nieporównywalnie niższy.

Główne zadania spedycji kolejowej:

  • planowanie transportu
  • organizacja przewozu
  • monitorowanie i śledzenie przewozu
  • zarządzanie dokumentacją
  • obsługa Klienta
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i głęboką wiedzę na temat transportu międzynarodowego. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię na każdym etapie procesu logistycznego.