Skip to main content

Transport, logistyka i spedycja pojazdów gotowych

Od ponad 30 lat jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się logistyką pojazdów gotowych. Posiadamy liczną sieć oddziałów w kluczowych dla transportu miejscach w Polsce i Europie. W ramach oferowanych usług realizujemy międzynarodowy transport samochodów osobowych, dostawczych i półciężarowych.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług transportowych. Zapewniamy rozwiązania 3PL lub 4PL dla całego łańcucha dostaw dla branży motoryzacyjnej na terenie Europy i Azji. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie transportu i logistyki pojazdów gotowych.

Zdobyliśmy zaufanie klientów topowych marek, oferując rozwiązania logistyczne i spedycyjne dostosowane do ich potrzeb.

Wyróżnia nas: ponad 30 lat doświadczenia w branży automotive, międzynarodowa kadra, wysoko wykwalifikowani kierowcy, sieć partnerów i wsparcie oddziałów zlokalizowanych w Europie. Posiadamy rozbudowaną flotę nowoczesnych samochodów ciężarowych, a także szeroki zakres usług specjalnych.

Oferujemy:

Jesteśmy przygotowani do realizacji różnorodnych zadań transportowych.

Bez względu na rodzaj samochodów, ich liczbę czy specyficzne wymogi. Mamy wiedzę, możliwości i odpowiednie wyposażenie, aby dostarczyć Twój ładunek bezpiecznie i terminowo.

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług transportowych i dołączenia do grona zadowolonych klientów. 

Skontaktuj się z nami. Wspólnie stworzymy ofertę usług uszytą na miarę Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś dealerem samochodów, producentem czy masz firmę przewozową, możesz polegać na naszym doświadczeniu i profesjonalizmie.

Elastyczne podejście do klienta to kluczowy element naszej pracy. Wiemy, że każdy ma unikalne potrzeby i oczekiwania. Dlatego skupiamy się na dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań, które spełniają wymagania odbiorców naszych usług.

Wysoko wykwalifikowana kadra Działu Kontroli Jakości czuwa nad bezpieczeństwem świadczenia usług na najwyższym poziomie. Gwarantuje to, że Twoje samochody będą traktowane z należytą starannością i zabezpieczeniem podczas procesu transportu.

Zielone autotransportery z logo ADAMPOL S.A. to jeden z naszych najważniejszych znaków rozpoznawczych na drogach Europy i Azji. Każda ciężarówka jest w pełni sprawna i wyposażona w systemy umożliwiające swobodną komunikację z kierowcą, a tym samym szybką i bezpieczną realizację każdego zlecenia. Przewozimy auta również drogą: morską (terminal na Wolnym Obszarze Celnym w Porcie Gdańsk), kolejową (terminale na terenie Wolnych Obszarów Celnych w Gdańsku i Małaszewiczach) i lotniczą.

Przez lata przetransportowaliśmy miliony aut i maszyn różnych marek. Pozwoliło to nam na zbudowanie trwałych relacji biznesowych z ich wiodącymi producentami. Jesteśmy liderem w swojej branży, nieustannie się rozwijamy, a do każdego zlecenia mamy indywidualne podejście.


Jesteś przewoźnikiem i szukasz stabilnego partnera? Skontaktuj się z nami.

Szukamy przewoźników w transporcie krajowym oraz międzynarodowym posiadających autotransportery i lawety.

Oferujemy:

 • przewozy na trasach krajowych i międzynarodowych

 • terminowe płatności

 • konkurencyjne stawki

 • różnorodność tras

 • stałą opiekę spedytora

 • profesjonalną obsługę

 • szkolenia i wsparcie Działu Kontroli Jakości 

 • fachową pomoc w obsłudze przewozu

NASI PARTNERZY

Świadczymy usługi na rzecz takich marek, jak:

ABARTH, ALFA, AUDI, BAOJUN, BMW, BUICK, BYD, CADILLAC, CENNTRO, CHERY, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROEN, CUPRA, DACIA, DAEWOO, DAF, DODGE, DONGFENG, DS, FERRARI, FIAT, FORD, GAC, GEELY, GREAT WALL, HONDA, HYUNDAI, INFINITI, ISUZU, IVECO, JAGUAR, JEEP, JIAYUAN, KIA, LANDROVER, LEVC, LEXUS, LYNK & CO, MAHINDRA, MAN, MASERATI, MAXUS, MAZDA, MERCEDES-BENZ, MINI, MITSUBISHI, NIO, NISSAN, OPEL, ORA, PEUGEOT, POLESTAR, PORSCHE, RENAULT, SCANIA, SEAT, SERES, SKODA, SKYWELL, SMART, SSANGYONG, SUBARU, SUZUKI, TATA, TESLA, TOYOTA, VAUXHALL, VOLKSWAGEN, VOLVO, XPENG.

Solidny Partner

Jesteśmy Członkiem Renomowanych Organizacji

Posiadany status AEO
uprawnia nas do:

 • mniejszej liczby kontroli dokumentów i kontroli fizycznych

 • przeprowadzania kontroli poza kolejnością oraz wyboru jej miejsca

 • możliwości składania mniejszej ilości danych na potrzeby deklaracji skróconej uprzedniego powiadomienia o wytypowaniu przesyłki do kontroli

 • dodatkowe korzyści obejmują priorytetową obsługę zgłoszeń celnych i wszelkich wniosków, specjalne miejsca obsługi oraz odrębne pasy

Europejskie standardy ISO zapewniają nam sprawne zarządzanie jakością:

 • ISO 9001:2015

 • ISO 14001:2015

 • ISO 45001:2018

Adampol S.A.

Nasze biura i oddziały

Radius: Km
Loading...
Oddziały: 0 Drukuj

  Lokalizacja

  Wyznacz trasę

  Use my location to find the closest Service Provider near me

  Description

  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie i głęboką wiedzę na temat transportu międzynarodowego. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię na każdym etapie procesu logistycznego.