Skip to main content

Transport ciężarowy towarów FTL/LTL/FCL

Eksportujesz lub importujesz towary i poszukujesz najlepszych tras oraz optymalnych możliwości transportu? Zapraszamy do współpracy. Z nami właściwie zaplanujesz i bezpiecznie przewieziesz każdy rodzaj ładunku.
Poza transportem aut świadczymy usługi przewozu zróżnicowanych towarów – od wielkogabarytowych po drobnicowe. Zajmujemy się organizacją przeładunków, przewozów i spedycji towarów w transporcie międzynarodowym. Działamy na terenie całej Europy i Azji.

Oferujemy:

Interesuje Cię transport towarów? Chętnie Ci w tym pomożemy.

Oferujemy usługę przewozu różnych produktów, łącząc różne rodzaje transportu. Na przykład, Twój ładunek może zostać przetransportowany drogą morską z Chin do portu europejskiego, a następnie kontynuować podróż koleją lub ciężarówką, aby dotrzeć do miejsca docelowego. Jednocześnie istnieje możliwość dostarczenia ładunku do Polski pociągiem, a następnie kontynuowanie dalszej trasy ciężarówką lub statkiem.

Jesteśmy przygotowani na każdą opcję transportu. Posiadamy odpowiednie zasoby, możliwości, kontakty i fachową wiedzę. Jesteśmy renomowanym, międzynarodowym przewoźnikiem oraz spedytorem. Zapewniamy organizację i realizację płynnego i wydajnego procesu transportowego.

Zakres działalności Adampol S.A.

Międzynarodowe rozwiązania w zakresie transportu pojazdów gotowych

Międzynarodowe rozwiązania w zakresie transportu pojazdów gotowych

Prilo.com internetowa giełda transport aut

Międzynarodowy transport towarów, przeładunek, magazynowanie

Międzynarodowy transport ciężarowy

Transport morski i usługi portowe w Gdańsku

Transport kolejowy

Transport lotniczy

Usługi celne

Magazynowanie, konsolidacja i pakowanie

Sieć oddziałów w całej Europie

Kluczowe etapy transportu cargo:

wybór odpowiedniego środka transportu

planowanie
trasy

organizacja załadunku
i rozładunku

obsługa
celna

komplementowanie niezbędnej dokumentacji

organizacja odpraw celnych

zarządzanie ryzykiem
i ubezpieczenie

monitorowanie
i dostawa
przesyłkiJesteś przewoźnikiem i szukasz stabilnego partnera? Skontaktuj się z nami.

Szukamy przewoźników w transporcie krajowym oraz międzynarodowym posiadających:

  • naczepy standardowe 13,6 m
  • naczepy typu mega
  • platformy podkontenerowe

Adampol

Nasza domena:

Transport drogowy

Posiadamy rozbudowaną flotę nowoczesnych samochodów ciężarowych. Nasze ciągniki siodłowe są przystosowane do transportu różnego rodzaju naczep: standardowe (13,6 m), naczepy typu mega, tandem oraz chłodnie/izotermy i platformy pod kontenery. Duże zróżnicowanie taboru samochodowego daje nieograniczone wręcz możliwości przewozu towarów w różnych konfiguracjach.

Transport kolejowy

Oferujemy regularny, intermodalny transport kolejowy pomiędzy Europą, Chinami i Koreą Południową. Posiadamy własny terminal kolejowy w Wolnym Obszarze Celnym w Małaszewiczach. Jesteśmy w stanie obsługiwać różne rodzaje wagonów: specjalistyczne dwupokładowe dla automotive (Ro-Ro/Lex), kryte, węglarki, platformy otwarte i zamknięte. Jesteśmy w stanie  obsłużyć 6 pociągów dziennie.

Transport morski

Współpracujemy z największymi armatorami statków kontenerowych. Posiadamy dedykowane stanowisko na terminalu kontenerowym w DCT Gdańsk. Jesteśmy w stanie odbierać i wysyłać regularne przesyłki FCL na zlecenie naszych Klientów.  Działamy kompleksowo, dlatego dodatkowo oferujemy obsługę celną towarów i dostarczanie ich bezpośrednio do siedziby Klienta.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i głęboką wiedzę na temat transportu międzynarodowego. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię na każdym etapie procesu logistycznego.