Skip to main content

O firmie

Od ponad 30 lat jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się logistyką pojazdów w Europie z oddziałami i partnerami biznesowymi w wielu krajach. Świadczymy usługi transportu samochodów osobowych, dostawczych i półciężarowych na terenie całej Europy i Azji oraz regularne przewozy intermodalne na Nowym Jedwabnym Szlaku pomiędzy największymi portami w Chinach a terminalem w Małaszewiczach.

Adampol

O firmie

Oprócz szeregu działań związanych z łańcuchem dystrybucji samochodów, oferujemy również usługi logistyczne, drobnicowe, magazynowe i serwisowe. Dostarczamy ładunki w systemie door-to-door, wykorzystując transport intermodalny: drogowy, kolejowy i morski.

Posiadamy nowoczesną flotę własnych pojazdów ale współpracujemy również z wieloma podwykonawcami.  Dzięki rozbudowanej sieci logistycznej jesteśmy bardzo efektywni w naszych procesach logistycznych.

Własne warsztaty naprawcze, place przeładunkowe oraz doświadczona kadra – wszystko to umożliwia nam kompleksową realizację wszelkich, nawet nietypowych usług transportowych.

Oparte na najwyższych europejskich standardach systemy jakości gwarantują nam sprawne zarządzanie oraz możliwość zaproponowania najlepszych rozwiązań, które sprostają potrzebom i oczekiwaniom każdego Klienta.

Aby móc na bieżąco śledzić pozycję pojazdów, monitorujemy przewożone auta za pomocą VIN kodów, zaś wszystkie nasze autotransportery wyposażone są w telefony komórkowe oraz system monitorowania satelitarnego GPS. Zapewnia to bezpieczeństwo oraz usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką i kompleksową ofertą naszej firmy.

Jesteśmy członkiem organizacji zrzeszających przewoźników:

Stowarzyszenia Przewoźników Podlasia (SPP)

Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych (ZMPD)

International Road Transport Union (IRU)

European Car-Transport Group of Interest (ECG)

Association of International Road Carriers (ASMAP)

Precyzja w transporcie

Grupa Adampol w liczbach

34

Lat doświadczenia

1300

Pracowników

42

Powierzchni placów składowych

30

Powierzchni centrów logistycznych

NASI PARTNERZY

Budujemy długotrwałe relacje

Together we can do more.
Try our services.