Skip to main content

Transport kolejowy Europa – kraje WNP i Mongolia

Bezpieczne, terminowe i przyjazne dla środowiska rozwiązania kolejowe pomiędzy krajami Europy i Azji.

Szukasz możliwości szybkiego i bezpiecznego transportu towarów? Skorzystaj z naszej rozbudowanej usługi spedycyjnej drogą kolejową. Jesteśmy w stanie przewieźć każdy rodzaj ładunku w dowolnej konfiguracji. Oferujemy stałe połączenia krajowe, międzynarodowe i interkontynentalne.

Oferujemy transport kolejowy na terenie Europy oraz na trasach z Europy do: Kazachstanu, Uzbekistanu, Tadżykistanu i Mongolii.

Spedycja kolejowa to kompleksowa organizacja i zarządzanie przewozem towarów drogą kolejową. Najważniejszym celem tego złożonego procesu jest zapewnienie bezpiecznego, szybkiego i bezusterkowego dostarczenia ładunku z jednego miejsca w drugie. To jedna z podstawowych form naszej działalności zarówno w obszarze general cargo, jak i automotive. 

Jesteśmy operatorem w Wolnym Obszarze Celnym w Małaszewiczach, gdzie posiadamy rozbudowany terminal kolejowy z torami o standardzie europejskim i rosyjskim o łącznej długości 2300 m i powierzchni składowania wynoszącej 7 ha. Mamy możliwość realizacji wszechstronnego załadunku, rozładunku i przeładunku różnych towarów. Jesteśmy w stanie przygotować i odprawić 6 pociągów dziennie.

Oferujemy:

Jesteśmy przygotowani do realizacji różnorodnych zadań transportowych.

Szukasz sprawdzonego przewoźnika? Skontaktuj się z nami!

Wspólnie stworzymy ofertę na miarę Twoich potrzeb. Zaproponujemy najlepszą trasę, rodzaj wagonów dostosowanych do zleconego towaru oraz pomożemy Ci w przeprowadzeniu wszelkich niezbędnych procedur transportowych.

Elastyczne podejście do klienta to kluczowy element naszej pracy. Wiemy, że każdy ma unikalne potrzeby i oczekiwania. Dlatego skupiamy się na dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań, które spełniają wymagania odbiorców naszych usług.

Transport kolejowy to najbardziej optymalna forma przewozu towarów pod względem szybkości, kosztów i bezpieczeństwa. Jest szczególnie chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem przy dużych odległościach, wymiarach i wadze przewożonego ładunku. Możliwość wykorzystania różnego rodzaju wagonów, dostosowanych do typu przewożonych ładunków, wpływa na uniwersalność tego rozwiązania w imporcie, eksporcie i przewozach krajowych.

Przewóz drogą kolejową jest również wygodny ze względu na swoją elastyczność. Klient ma możliwość dużego różnicowania przesyłanych towarów – od ładunków pełnokontenerowych, po drobnicowe. Terminowość dostaw nie jest zależna od pogody, jakości nawierzchni dróg czy wydolności czynnika ludzkiego. Ma to realny wpływ na łatwiejszą dostępność towaru. Szacuje się, że spedycja kolejowa jest o 50% szybsza od morskiej i 50% tańsza od lotniczej.

Usługi dodatkowe

Poza samym transportem, oferujemy również usługi magazynowania i realizacji wszelkich procedur celnych. Nasze magazyny są przystosowane do przechowywania zróżnicowanego towaru. Mieszczą się bardzo blisko terminala kolejowego, co daje możliwość szybkiego rozładunku i załadunku.

Główne zadania spedycji kolejowej:

  • planowanie transportu
  • organizacja przewozu
  • monitorowanie i śledzenie przewozu
  • zarządzanie dokumentacją
  • obsługa Klienta
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i głęboką wiedzę na temat transportu międzynarodowego. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię na każdym etapie procesu logistycznego.