Skip to main content

Depot kontenerowy

Poszukujesz kontenerów do przewozu produktów? Szukasz miejsca ich składowania i naprawy? Skorzystaj z możliwości, jakie daje nasz depot kontenerowy.

W ciągu ostatnich kilku dekad procesy transportu uległy znacznemu uporządkowaniu. Szczególny nacisk położono na standaryzację sprzętu używanego do przewożenia. Na tej podstawie bardzo znacząca stała się rola kontenerów ze względu na ich: skuteczność, stałe wymiary i możliwość przewożenia różnorodnych towarów.

Transport kontenerowy usprawnia cały proces logistyczny i obniża jego koszty. Daje też gwarancje bezpieczeństwa towaru. Dzięki temu kontenery stały się kluczowym elementem w międzynarodowym łańcuchu dostaw.

Kontener to ustandaryzowana jednostka ładunkowa, którą najczęściej wykorzystuje się w transporcie morskim, kolejowym i drogowym. Najprościej mówiąc, to wytrzymała, prostokątna metalowa skrzynia o uniwersalnych wymiarach i wadze. Przystosowana jest do wielokrotnego transportu zróżnicowanych ładunków. W kontenerach najczęściej przewozi się towar umieszczony w kartonach, na paletach, w drewnianych skrzyniach, workach i szpulach.

To bardzo wygodne i trwałe rozwiązanie transportowe. Mimo wszystko wielokrotna eksploatacja powoduje uszkodzenia, które należy na bieżąco naprawiać. Te prace są realizowane właśnie na terenie depotu kontenerowego w Małaszewiczach.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i głęboką wiedzę na temat transportu międzynarodowego. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię na każdym etapie procesu logistycznego.