NASZE PRZEDSTAWICIELSTWA

ANTWERPIA
Haandorpweg 2, 9130 Kallo, Belgia

Kierownik Przedstawicielstwa Antwerpia
Przemysław Ambrożewicz
pambrozewicz@adampolsa.com.pl
kom.: +32  477 957 335

EN

BARCELONA
Edificio Autoterminal Ronda del Port 599 Puerto de Barcelona 08039 Barcelona, Hiszpania

Kierownik Biura Hiszpania
Mariusz Zieliński
mzielinski@adampolsa.com.pl
tel.: +34 932 231 470

kom.: +48 603 605 796
kom.: +34 603 788 070

EN/ESP

FRYDEK-MISTEK
ADAMPOL CZECH s.r.o.
tř. T. G. Masaryka 1108, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek, Czechy

Dyrektor Generalny
Tomasz Bryszewski
tbryszewski@adampol.cz
kom.: +420 739 480 010
kom.: +48 605 601 582
line: +420 558 408 172

EN
Adres do korespondencji:
Průmyslová zóna Nošovice, HMMC Factory Site, Vehicle Processing Center (Adampol Czech), 73951 Nosovice, Czech Republic

GDAŃSK
ul. Przemysłowa 20, 80-542 Gdańsk, Polska

Kierownik Biura Gdańsk
Aleksandra Adamczyk
gdansk@adampolsa.com.pl
mailto: aadamczyk@adampolsa.com.pl
kom.: +48 605 601 641
EN

GLIWICE
ul. Portowa 16L (pokój 210 i 220), 44-100 Gliwice, Polska

Kierownik Biura Gliwice
Małgorzata Hober
mhober@adampolsa.com.pl
kom.: +48 605 601 925

EN

MAŁASZEWICZE
Wolny Obszar Celny Małaszewicze Małe, 21-540 Małaszewicze, Polska

Dyrektor Centrum Logistycznego w Małaszewiczach
Piotr Marczuk
pmarczuk@adampolsa.com.pl
kom.: +48 605 601 737
RU

ROZŁADUNKI / ZAŁADUNKI
Zastępca Dyrektora ds. Handlowych
Barbara Wójcik
bwojcik@adampolsa.com.pl
kom.: +48 603 703 467
EN/RU

OBSŁUGA CELNA
kom.: +48 603 601 531
malaszewicze@adampolsa.com.pl

Kierownik Sekcji Celnej
Artur Klim
aklim@adampolsa.com.pl
kom.: +48 603 608 399
EN

MANCHESTER
City View House 5, Union Street Manchester M12 4JD, Wielka Brytania

Kierownik Przedstawicielstwa UK
Paweł Krawczyk
pkrawczyk1@adampolsa.com.pl
kom. PL: +48 603 102 358
kom. UK: +44 780 115 5920

EN

TURYN
Strada del Drosso 33/7, 10035 Torino, Włochy

Kierownik Biura Torino
Marta Dubiejko
mdubiejko@adampolsa.com.pl
kom.: +39 349 475 9429

ITA

TYCHY
ul. Świerczyniecka 12, 43-100 Tychy, Polska

Z-ca Dyrektora Działu Rozwoju Terytorialnego ds. Terminalu Śląskiego
Rafał Szcześniak
rszczesniak@adampolsa.com.pl
kom.: +48 601 958 002

EN

WARSZAWA
ul. Hoża 86, 00-682 Warszawa, Polska

Dyrektor Departamenu Projektów Strategicznych i Rozwoju
Justyna Sikora
jsikora@adampolsa.com.pl
kom.: +48 885 993 626
EN

ŽILINA
ADAMPOL SLOVAKIA s.r.o.
Dolný val 574/7, 010 01 Žilina, Słowacja

Dyrektor Generalny
Ing. Štefan Miksák
smiksak@adampol.sk
tel.: + 421 - (0) 41 5157300
kom.: + 421 - 918324301
EN
Adres do korespondencji:
Dolný val 574/7, 010 01 Žilina, Slovakia

MOSKWA
Vectura Vehicle Logistics Ltd.
Mozhayskoe shosse 165, korpus 1, 121596 Moskwa, Rosja

Dyrektor Działu Rozwoju Biznesu
Kirill Glukhov
k.glukhov@vectura.ru
tel.: +7 (495) 380-09-85 dial 126
kom.: +7 (968) 867 46 97
EN

Posiadany status AEO uprawnia nas do:

  • mniejszej liczby kontroli dokumentów i kontroli fizycznych
  • przeprowadzania kontroli poza kolejnością oraz wyboru jej miejsca
  • możliwości składania mniejszej ilości danych na potrzeby deklaracji skróconej uprzedniego powiadomienia o wytypowaniu przesyłki do kontroli
  • dodatkowe korzyści obejmują priorytetową obsługę zgłoszeń celnych i wszelkich wniosków, specjalne miejsca obsługi oraz odrębne pasy
aeo