NASZE PRZEDSTAWICIELSTWA

ANTWERPIA
Haandorpweg 2, 9130 Kallo, Belgia

Kierownik Przedstawicielstwa Antwerpia
Przemysław Ambrożewicz
pambrozewicz@adampolsa.com.pl
kom.: +32  477 957 335

EN

BARCELONA
Edificio Autoterminal Crta. Circunvalacion , s/n Tramo IV, Muelle Darsena Sur - Port, Barcelona 08039, Hiszpania

Kierownik Biura Hiszpania
Dmitrij Kildiushkin
dkildiuszkin@adampolsa.com.pl
tel.: +34 932 231 470

kom.: +48 605 890 953
kom.: +34 663 421 295

EN/RU

FRYDEK-MISTEK
ADAMPOL CZECH s.r.o.
tř. T. G. Masaryka 1108, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek, Czechy

Dyrektor Generalny
Tomasz Bryszewski
tbryszewski@adampol.cz
kom.: +420 739 480 010
kom.: +48 605 601 582
line: +420 558 408 172

EN
Adres do korespondencji:
Průmyslová zóna Nošovice, HMMC Factory Site, Vehicle Processing Center (Adampol Czech), 73951 Nosovice, Czech Republic

GDAŃSK
ul. Przemysłowa 20, 80-542 Gdańsk, Polska

Kierownik Biura Gdańsk
Aleksandra Maciejewska
gdansk@adampolsa.com.pl
amaciejewska@adampolsa.com.pl
kom.: +48 605 601 641
EN

GLIWICE
ul. Portowa 16L (pokój 210 i 220), 44-100 Gliwice, Polska

Kierownik Biura Gliwice
Małgorzata Hober
mhober@adampolsa.com.pl
kom.: +48 605 601 925

EN

MAŁASZEWICZE
Wolny Obszar Celny Małaszewicze Małe, 21-540 Małaszewicze, Polska

Dyrektor Centrum Logistycznego w Małaszewiczach
Piotr Marczuk
pmarczuk@adampolsa.com.pl
kom.: +48 605 601 737
RU

ROZŁADUNKI / ZAŁADUNKI
Zastępca Dyrektora ds. Handlowych
Barbara Wójcik
bwojcik@adampolsa.com.pl
kom.: +48 603 703 467
EN/RU

OBSŁUGA CELNA
kom.: +48 603 601 531
malaszewicze@adampolsa.com.pl

Kierownik Sekcji Celnej
Artur Klim
aklim@adampolsa.com.pl
kom.: +48 603 608 399
EN

MANCHESTER
City View House 5, Union Street Manchester M12 4JD, Wielka Brytania

Kierownik Przedstawicielstwa UK
Jarosław Maszczak
jmaszczak@adampolsa.com.pl
kom.: +48 601 350 939

EN

TURYN
Strada del Drosso 33/7, 10035 Torino, Włochy

Kierownik Biura Torino
Marta Dubiejko
mdubiejko@adampolsa.com.pl
kom.: +39 349 475 9429

ITA

TYCHY
ul. Świerczyniecka 12, 43-100 Tychy, Polska

Kierownik Biura Tychy
Rafał Szcześniak
rszczesniak@adampolsa.com.pl
kom.: +48 601 958 002

EN

WARSZAWA
ul. Hoża 86, 00-682 Warszawa, Polska

Dyrektor Departamenu Projektów Strategicznych i Rozwoju
Justyna Sikora
jsikora@adampolsa.com.pl
kom.: +48 885 993 626
EN

ŽILINA
ADAMPOL SLOVAKIA s.r.o.
Dolný val 574/7, 10 01 Žilina, Słowacja

Dyrektor Generalny
Hans van der Vight
hans.van-der-vight@adampol.sk
tel.: 00421 - (0) 41 5157300
kom.: 00421 - 918699301
EN
Adres do korespondencji:
KIA MOTORS SLOVAKIA Factory, Teplička Nad Váhom 013 01 Slovakia

MOSKWA
Vectura Vehicle Logistics Ltd.
Mozhayskoe shosse 165, korpus 1, 121596 Moskwa, Rosja

Dyrektor Działu Rozwoju Biznesu
Kirill Glukhov
k.glukhov@vectura.ru
tel.: (495) 380-09-85 dial 126
kom.: +7 (968) 867 46 97
EN

SALZGITTER
BM Vehicle Logistics GmbH
Hohenroder Weg 53DE, 38259 Salzgitter, Niemcy

Disposition
Ewa Gasz
egasz@bmvehicle.de
tel.: +49 53 41 / 2 25 42 42
kom.: +49 151 / 5716 3831

EN/DE

Posiadany status AEO uprawnia nas do:

  • mniejszej liczby kontroli dokumentów i kontroli fizycznych
  • przeprowadzania kontroli poza kolejnością oraz wyboru jej miejsca
  • możliwości składania mniejszej ilości danych na potrzeby deklaracji skróconej uprzedniego powiadomienia o wytypowaniu przesyłki do kontroli
  • dodatkowe korzyści obejmują priorytetową obsługę zgłoszeń celnych i wszelkich wniosków, specjalne miejsca obsługi oraz odrębne pasy
aeo