Skip to main content

Serwis samochodów osobowych

Do samochodów podchodzimy kompleksowo. Poza ich transportem, zajmujemy się również ich naprawą. W siedzibie głównej w Zaściankach oraz w oddziale w Tychach posiadamy specjalistyczne serwisy samochodowe. Jeśli Twoje auto wymaga naprawy, chętnie się nim zajmiemy.

Specjalistyczne serwisy samochodowe tworzyliśmy z myślą o własnej flocie. Jednak nie zamykamy się tylko na nią. Naprawiamy również samochody naszych podwykonawców oraz prywatnych właścicieli. Każde stanowisko wyposażone jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie stwierdzić usterkę, a następnie ją naprawić.

Nasze warsztaty specjalizują się we wszystkich rodzajach napraw. Od bieżących, jak: wymiana oleju, filtrów, opon, serwis klimatyzacji, po bardziej skomplikowane: naprawa zawieszenia, regeneracja silnika czy poszczególnych układów wewnętrznych. Poza mechaniką pojazdową świadczymy również usługi blacharskie, lakiernicze i wszelkie naprawy powypadkowe.

Oferujemy:

Twoje auto wymaga naprawy lub przeglądu? Skontaktuj się z nami!

Serwis Zaścianki

W Zaściankach mamy bardzo szerokie spektrum działania. Obsługujemy: auta osobowe, dostawcze,  samochody ciężarowe oraz wszystkie rodzaje przyczep i naczep. Naprawiamy flotę własną, podwykonawców oraz samochody prywatne.

Godziny otwarcia serwisu:

Poniedziałek – Piątek: 6:00 – 22:00

Sobota: 6:00 – 14:00

Lokalizacja:

ul. Usługowa 3
15-521 Zaścianki k. Białegostoku

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i głęboką wiedzę na temat transportu międzynarodowego. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię na każdym etapie procesu logistycznego.