Pracownice ADAMPOL S.A. wystąpiły w roli ekspertek w dziedzinie logistyki i transportu do programu realizowanego przez Tv World. Rozmowa odbyła się w naszym biurze w Warszawie oraz w Małaszewiczach.

TV World, w kooperacji z koncernem Orlen, przygotowuje obecnie cykl programów biznesowych pod zbiorczym tytułem „Invest in Poland”. Ich celem jest pokazanie potencjału Polski i zachęcenie zagranicznych inwestorów do działań na jej terenie.

Każdy z odcinków prezentuje inną branżę. Najnowszy podejmuje temat logistyki i transportu. Pracownicy telewizji skontaktowali się ze Zrzeszeniem Międzynarodowych Przewoźników w Polsce z prośbą o wskazanie firmy, która jest liderem w branży i zechce podzielić się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Jest nam niezwykle miło, że wybór padł na ADAMPOL S.A. W rozmowie wystąpiły: Vicotria Jiang, Członek Zarządu oraz Barbara Wójcik, Zastępca Dyrektora Departamentu Cargo.

TVP World to anglojęzyczny, nadający na całym świecie kanał publicznego nadawcy. Telewizja skupia się na tematach ekonomicznych oraz sprawach związanych z regionem Europy środkowo-wschodniej.

Poniżej link do programu: