Za nami IV edycja Intermodal in Poland – największego i najważniejszego wydarzenia branży intermodalnej w Polsce. Statystyki kongresu są bardzo imponujące:

430 uczestników,

72 partnerów,

65 prelegentów,

1 wizyta studyjna,

2 dni wypełnione merytorycznymi debatami, spotkaniami i networkingiem.

Od początku bardzo wspieramy to wydarzenie, dlatego w tym roku, po raz kolejny, byliśmy jego Złotym Partnerem. Przemówienie inaugurujące kongres wygłosił Krzysztof Dakowicz, Prezes Zarządu ADAMPOL S.A. W trakcie powitał przybyłych gości, krótko nakreślił obecną sytuację rynkową i podkreślił istotę tego typu spotkań.

Podczas drugiego dnia odbyła się wizyta studyjna w naszym Centrum Logistycznym w Małaszewiczach, o której szerzej pisaliśmy wcześniej (link do posta). Również tego samego dnia Grzegorz Zdybel, Dyrektor CL Małaszewicze, wziął udział w debacie podsumowującej pt. Transport intermodalny wobec zmian w bezpieczeństwie w globalnych łańcuchach dostaw. Uczestnicy panelu podkreślali, że obecne czasy wymagają od firm transportowych elastyczności w działaniu i planowaniu przyszłych działań.

Odbywający się w Janowie Podlaskim kongres Intermodal in Poland z roku na rok rośnie w siłę i bije rekordy zainteresowania zarówno wśród ekspertów, jak i przedstawicieli firm transportowych. Przez lata stał się bardzo istotną platformą wiedzy, wymiany poglądów, merytorycznych dyskusji i swoistym reflektorem przyszłych działań branży. Tym bardziej się cieszymy z wieloletniej, bardzo wartościowej współpracy.

Fot. Intermodal News