Z niecierpliwością czekamy na jedno z ważniejszych wydarzeń roku w naszej firmie – II Spotkanie Podwykonawców firmy Adampol S.A. Nastąpi to już w najbliższą sobotę! Nie możemy się doczekać przyjazdu naszych Gości – przedstawicieli firm, z którymi współpracujemy od wielu lat, które niewątpliwie dołożyły niejedną cegiełkę do sukcesów Adampol, z którymi każdego dnia zmagamy się z różnymi wyzwaniami, a których po latach współpracy uważamy nie tylko za partnerów, ale za bliskich kolegów. Podczas uroczystości przyznamy nagrody dla najlepszych Podwykonawców w 5 kategoriach: LOJALNOŚĆ, JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ, SOLIDNE DOKUMENTY, WSPARCIE. Pochwalimy się niebawem, kto to będzie.

Impreza odbędzie się w Hotelu Traugutta3 w Białymstoku i weźmie w niej udział ponad 140 osób. To szczególne wydarzenie odbędzie się dzięki wsparciu naszych niesamowitych Sponsorów i Partnerów Wydarzenia. W tym roku szczególnie dziękujemy Kancelarii Prawnej Sukurs (Platynowy Sponsor), producentowi przyczep do ciągników siodłowych Kässbohrer Transport Technik GmbH (Złoty Sponsor), producentowi przyczep do ciągników siodłowych Rolfo (Srebrny Sponsor). Wyrażamy również wdzięczność Brązowym Sponsorom tego wydarzenia: autoryzowanemu dealerowi Mercedes–Benz Auto Idea, producentowi naczep do autotransporterów Lohr Polska, Powszechnemu Zakładowi Ubezpieczeń PZU, serwisowi kart paliwowych UTA. Te niewątpliwie wyczekiwane wydarzenie nie mogłoby się odbyć też bez naszych Partnerów: brokera ubezpieczeniowego firmy Mentor S.A., producenta opon: Bridgestone oraz banku PKO BP.

Wkrótce podzielimy się wrażeniami z tego spotkania, które, mamy nadzieję, na stałe wpisze się w kalendarz najważniejszych wydarzeń naszej firmy.