Śpieszymy się podzielić wrażeniami z II Spotkania Podwykonawców, o którym pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. A wrażeń było co niemiara! Spotkanie odbyło się w hotelu Traugutta3. Przy wejściu do sali konferencyjnej naszych zacnych Gości powitały hostessy, które pomogły przy rejestracji i zainstalowaniu aplikacji mobilnej Adampol.

Na sali czekały na nas pyszne przekąski i napoje, przygotowane przez kucharzy hotelu Traugutta3. Imprezę poprowadził sam Cezary Pazura, który również wystąpił ze swoim stand-upem, to był sztos! Czarujące tancerki z zespołu Andrzeja Pieńko dały pokaz niczym z Moulin Rouge, wprowadzały i w świąteczny nastrój przy utworze All I want  for Christmas is you, a także w klimat burlesque.

Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody dla najlepszych Podwykonawców w 5 kategoriach: Lojalność, Jakość, Terminowość, Solidne Dokumenty, Wsparcie. Nagrodę w kategorii Lojalność otrzymały firmy polskie: BODEK oraz TRANSPORT TOWAROWY KOWALCZYK DOROTA oraz firma zagraniczna: RALIGA. W kategoria Jakość – zwycięzcą została firma MONTEMO. W kategorii Terminowość odznaczona została firma OCEANSPED. W kategorii Solidne dokumenty nagrodzono firmę KOKOS. I w kategorii Wsparcie nagrodę otrzymała firma MAGMAR. Jeszcze raz gratulujemy!

W tym roku ponad 140 osób zaszczyciło nas swoją obecnością. To wspaniałe wydarzenie nie odbyłoby się bez wsparcia naszych niesamowitych Sponsorów i Partnerów Wydarzenia. W tym roku szczególnie jesteśmy wdzięczni Kancelarii Prawnej Sukurs (Platynowy Sponsor), producentowi przyczep do ciągników siodłowych Kässbohrer Transport Technik GmbH (Złoty Sponsor), producentowi przyczep do ciągników siodłowych Rolfo (Srebrny Sponsor). Wyrażamy również wdzięczność Brązowym Sponsorom tego wydarzenia: autoryzowanemu dealerowi Mercedes–Benz Auto Idea, producentowi naczep do autotransporterów Lohr Polska, Powszechnemu Zakładowi Ubezpieczeń PZU, serwisowi kart paliwowych UTA. Równie mocno dziękujemy Partnerom Wydarzenia: brokerowi ubezpieczeniowemu firmy Mentor S.A., producentowi opon: Bridgestone oraz bankowi PKO BP. Chcielibyśmy podziękować także organizatorom eventu – firmie Idea Produkt, którzy wykazali się profesjonalizmem i dzięki którym ten event był niewątpliwie udany. Podziękowania kierujemy i do Hotelu Traugutta3 za pyszny poczęstunek podczas całej imprezy i za pozostałe elementy organizacyjne.