Oferta pracy

Kontroler Jakości

Lokalizacja:
Białystok
Rodzaj pracy:
praca stacjonarna
Wymiar pracy:
pełen etat

Wymagania:

  • dobra znajomość MS Excel
  • znajomość metod i narzędzi zarządzania jakością (5-Why, 8d itp.)
  • znajomość standardów: ISO9001, ISO14001 jako atut
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie
  • znajomość dodatkowego języka jako atut
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Obowiązki:

  • kontrola procesów jakościowych w organizacji oraz placach załadunkowych w Europie
  • kontrola przestrzegania wymagań jakościowych
  • analizowanie wyników kontroli
  • wdrażanie procesów naprawczych na podstawie wyników analiz
  • raportowanie wyników do odpowiednich departamentów

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej
  • stabilne warunki zatrudnienia (Umowę o pracę)
  • obiady firmowe
  • elastyczne godziny pracy (początek pracy między 7-9)
  • darmowy parking
  • pakiet medyczny Luxmed
  • atrakcyjny pakiet socjalny: paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

CV prosimy wysyłać na adres:

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z oznaczonym stanowiskiem i opatrzone stosowną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Together we can do more.
Try our services.