Oferta pracy

Mechanik / Elektromechanik

Lokalizacja:
Tychy
Rodzaj pracy:
praca stacjonarna
Wymiar pracy:
pełen etat

Mechanik/elektromechanik samochodów ciężarowych, naczep i przyczep do przewożenia samochodów (poszukujemy wielu kandydatów)

Obowiązki:

  • naprawa oraz bieżąca obsługa pojazdów
  • diagnostyka usterek mechanicznych oraz elektrycznych
  • diagnostyka i naprawa układów pneumatycznych i hydraulicznych
  • przestrzeganie prawidłowej technologii napraw
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • chęć rozwoju zawodowego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie kierunkowe (mechanik, technik mechanik)

Oferujemy:

  • dobrej jakości narzędzia pracy
  • bardzo dobre warunki pracy
  • stałe miesięczne wynagrodzenie
  • bonusy finansowe
  • stabilne wieloletnie zatrudnienie
  • karta podarunkowa na święta
  • paczki świąteczne dla dzieci
  • obiady firmowe
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka zdrowotna Luxmed

CV prosimy wysyłać na adres:

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z oznaczonym stanowiskiem i opatrzone stosowną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Together we can do more.
Try our services.