Oferta pracy

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. ESG i komunikacji wew.

Lokalizacja:
Warszawa
Rodzaj pracy:
praca stacjonarna
Wymiar pracy:
pełen etat

Rozwijamy się, zarówno pod względem czysto biznesowym jak i świadomości naszego wpływu na otoczenie. Chcemy być odpowiedzialni wobec siebie i przyszłych pokoleń. Potrzebujemy więc osób, które wraz z nami aktywnie będą uczestniczyć w transformacji naszej firmy. Czekamy na Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w przygotowywaniu materiałów niezbędnych do raportowania zgodnego z ESRS
  • budowa świadomości w organizacji dotyczącej istotności ESG
  • współudział w tworzeniu polityk, procedur i szkoleń w obszarze ESG
  • identyfikowanie, planowanie oraz organizowanie inicjatyw w zakresie zrównoważonego rozwoju
  • wsparcie w prowadzeniu działań komunikacyjnych dotyczących zrównoważonego rozwoju wewnątrz organizacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zrównoważony rozwój, komunikacja, prawo) lub minimum 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów ESG/CSR (mile widziane NGO) gdyż potrzebujemy minimum, od którego możemy zacząć
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – to środowisko, w którym wykonujemy dużą część naszej pracy
  • skrupulatność i terminowość, dbałość o szczegóły oraz dobra organizacja pracy – bo raportowanie wymaga tych umiejętności
  • ciekawość – bo warto poznawać nowych ludzi i zdobywać wiedzę (również taką, która wymaga śledzenia ustawodawstwa w zakresie ESG)
  • czynne prawo jazdy kategorii B – trudno wyobrazić sobie naszą pracę bez bezpośredniego kontaktu z naszymi koleżankami i kolegami z innych biur, a nie wszędzie łatwo i szybko da się dojechać innymi środkami komunikacji
  • znajomość angielskiego na poziomie min B2 – jesteśmy firmą międzynarodową a w naszym warszawskim biurze pracują osoby z 7 krajów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • realne wsparcie przełożonego i zespołu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • prywatna opieka medyczna
  • atrakcyjny pakiet socjalny*: paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • biuro w centrum Warszawy
  • lunchcard

CV prosimy wysyłać na adres:

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z oznaczonym stanowiskiem i opatrzone stosowną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Together we can do more.
Try our services.