Oferta pracy

Młodszy Spedytor

Lokalizacja:
Wrocław
Rodzaj pracy:
praca stacjonarna
Wymiar pracy:
pełen etat

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność realizacji zadań i dbałość o szczegóły
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • sumienność i skuteczność
  • umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, wysoka kultura osobista
  • elastyczność i umiejętność dostosowania się do zmieniających się okoliczności
  • umiejętności rozwiązywania problemów, zwłaszcza pod presją czasu

Mile widziane/ dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w zarządzaniu transportem drogowym, prowadzeniu aut
  • znajomość obsługi giełd transportowych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość kolejnego języka obcego w stopniu co najmniej B1

Obowiązki:

  • planowanie międzynarodowego/krajowego transportu kolejowego lub drogowego pełno pojazdowego lub morskiego (w zależności od lokalizacji), ustalanie warunków przewozu, realizacja i nadzór zleceń spedycyjnych lub/i przewozowych, rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych
  • rozwój współpracy z klientami oraz przewoźnikami, ze zwróceniem uwagi na optymalizację kosztową
  • wycena przewozów, kontrola płatności
  • dbałość o wysoką jakość usług transportowych realizowanych na rzecz klientów
  • gromadzenie dokumentów związanych z transportem oraz dbałość o aktualność oraz poprawność wprowadzania danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej
  • współpraca z działami wewnętrznymi

Oferujemy:

  • realne wsparcie przełożonego i całego zespołu
  • przyjazne środowisko i serdeczną atmosferę pracy – współpraca z ludźmi od których bije pozytywna energia
  • gwarancja stabilnego zatrudnienia (umowa o pracę) w organizacji o ugruntowanej pozycji
  • pakiet socjalny*: „Choinka” dla dzieci, paczki okazjonalne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, pakiet medyczny Luxmed, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • nagrody półroczne
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie: szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • karta lunchowa
  • narzędzia pracy: komputer, telefon
  • możliwość podróży służbowych celem szkoleń w oddziałach firmy

CV prosimy wysyłać na adres:

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z oznaczonym stanowiskiem i opatrzone stosowną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Together we can do more.
Try our services.