Oferta pracy

Specjalista ds. celnych

Lokalizacja:
Małaszewicze
Rodzaj pracy:
praca stacjonarna
Wymiar pracy:
pełen etat

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe
  • znajomość przepisów, procedur i dokumentacji celnej
  • doświadczenie w zakresie przygotowania zgłoszeń
  • obsługa pakietu MS Office, obsługa innych urządzeń wielofunkcyjnych
  • znajomość programów celnych
  • czynna umiejętność jazdy pojazdami kat. B
  • wpis na listę agentów celnych

Obowiązki:

  • obsługa klientów
  • przygotowanie dokumentacji celnej
  • dokonywanie odpraw celnych w imporcie i eksporcie
  • współpraca z organami celno-skarbowymi i z agencjami celnymi
  • prowadzenie oraz archiwizacja dokumentów w sekcji celnej
  • wsparcie w bieżących zadaniach

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dużej renomowanej międzynarodowej firmie na terenie Polski
  • elastyczne godziny pracy
  • darmowy parking
  • obiady firmowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • prywatna opieka medyczna
  • atrakcyjny pakiet socjalny*: paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

CV prosimy przesyłać na adres:

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z oznaczonym stanowiskiem i opatrzone stosowną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Together we can do more.
Try our services.