To była świetne spotkanie Wigilijne!

W miniony piątek, 20 grudnia, w siedzibie głównej Adampol S.A. w Zaściankach odbyła się Wigilia firmowa. Jak co roku, nie zabrakło w tym dniu atrakcji i wspaniałych wrażeń. Na wstępie, wszystkich zebranych na sali pracowników, członkowie Zarządu oraz Rady Nadzorczej, przywitali pięknym przemówieniem. Ciepłe słowa błogosławieństwa i powitania zostały wypowiedziane również przez zaproszone osoby duchowne a piękny dziecięcy duet magicznie zaśpiewał kolędy. 

Szczególną częścią wydarzenia było odznaczenie i wyróżnienie pracowników naszej firmy. W tym roku zostali wyróżnieni pracownicy, mający 20-letni staż pracy w naszej firmie oraz kierowcy, którzy odznaczają się najbardziej ekologicznym stylem jazdy. Największą radość sprawiło nam wręczenie odznak IRU naszym kierowcom. Wręczenie tej odznaki oznacza, że wykonuje On regularnie i nieprzerwanie swój zawód przez co najmniej 20 lat, pracuje w tym samym przedsiębiorstwie transportowym przez co najmniej 5 lat, wykonał jako kierowca zawodowy minimum 1 000 000 km w ruchu krajowym lub międzynarodowym, podczas ostatnich 20 lat, z własnej winy nie spowodował poważnego wypadku drogowego oraz w ciągu ostatnich 5 lat nie popełnił, poważnego wykroczenia przeciwko przepisom drogowym, celnym lub administracyjnym. W tym roku została wręczona po raz pierwszy jeszcze jedna, wyjątkowa nagroda: za patriotyzm.

Cieszymy się i jesteśmy dumni, że Adampol był i pozostaje dla tych osób wymarzonym miejscem pracy. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach będziemy mieli możliwość odznaczenia następnych fantastycznych osób w tych kategoriach.

Zaraz po części oficjalnej wszyscy składali sobie ciepłe życzenia i smakowali wyśmienitych potraw, których dostarczyła nam restauracja Pięć Dębów. Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt!