Obecnie wszyscy przezywamy wiele trudności związanych z zagrożeniem, jakie niesie za sobą pandemia COVID 19. Jednak pomimo istniejącej sytuacji, staramy się zachować spokój i odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Pracujemy i w miarę możliwości realizujemy większość zleceń, wykonując nie tylko przewóz aut, ale także innych, potrzebnych towarów, na które obecnie jest zwiększone zapotrzebowanie. Nasz transport cargo pomaga realizować przewozy sprzętu medycznego, środków higienicznych itp. oraz innych towarów.

Częściowo pracujemy zdalnie, świadcząc nadal usługi kompleksowo i na niezmienionym poziomie w taki sposób, aby zachować ciągłość dotychczasowej współpracy. W tej sytuacji szczególnie dbamy o naszych Kierowców. W trosce o bezpieczeństwo zapewniamy i wyposażamy ich w niezbędne w obecnym czasie środki ochronne, takie jak płyny do dezynfekcji, maseczki, rękawiczki, a także przeprowadzamy dezynfekcję kabin autotransporterów.

Pracownicy, którzy nadal pracują na swoich stanowiskach w biurze, na warsztacie, czy w magazynie – również zostali wyposażeni w dodatkowe środki ochrony. Wprowadzone zostały specjalne procedury, które mają zapobiec ewentualnemu zarażeniu. Tylko zdyscyplinowaniem i zachowaniem niezbędnych reguł możemy zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa i jak najszybciej powrócić do normalności, czego wszystkim życzymy.