Z lekkim opóźnieniem, ale musimy się pochwalić! Nasza drużyna piłkarska Adampol Glovis FT wygrała grupę E w rozgrywkach I Prologu Podlaskiej Ligi Piłkarskiej. O ostatecznym sukcesie decydował ostatni mecz, w którym przeciwnikiem była drużyna Margo. W strugach deszczu po dwóch bramkach niezawodnego Damiana Brulińskiego z Działu Fakturowania wygraliśmy 2:1. Jednak nie byłoby tego wyniku gdyby nie rewelacyjna postawa naszego bramkarza Damiana Sapiehy z Działu Sprzedaży, który obronił rzut karny w doliczonym czasie gry. Z takimi ludźmi na pokładzie nie boimy się o przyszłość Firmy i naszej Drużyny!

Podczas uroczystego rozdania nagród Damian Bruliński otrzymał nagrody z rąk Prezesa Podlaskiego ZPN oraz Członka Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej – Sławomira Kopczewskiego nagrody dla najlepszego strzelca oraz lidera klasyfikacji kanadyjskiej.

Damian był również członkiem Reprezentacji PLP Białystok w meczu z Reprezentacją Ełku. Poniżej link do skrótu meczu (od 0:35 popis naszego bombardiera):