W tym roku mieliśmy okazję celebrować lato w bardzo wyjątkowy sposób.

Pan Adam Byglewski, Założyciel firmy ADAMPOL S.A. zorganizował w Hotelu Lipowy Most,
w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej, cudowny relaks pod hasłem Lipowy Chillout.

Czyste powietrze, zachwycające krajobrazy i nieskażona przyroda – to już wystarczyło, aby zrelaksować się, oczyścić umysł, zregenerować ciało.

Partnerzy biznesowi, Pracownicy firmy oraz grono Przyjaciół Pana Prezesa spędzili niezapomniane chwile w przepięknym miejscu oraz skorzystali z lokalnych atrakcji turystycznych.

Wycieczki krajoznawcze do Supraśla, Kruszynian, Tykocina i Białowieży, czy też pływanie katamaranem po pięknych jeziorach augustowskich dostarczyły gościom wielu niezapomnianych wrażeń.

Podczas wieczornych spotkań i rozmów oprawę artystyczną zapewnił zespół Live Orkiestra, Acustic Trio i kwartet smyczkowy.

Codziennie na gości czekały również atrakcje kulinarne – wykwintne dania kuchni regionalnej i desery przygotowane przez najlepszych kucharzy.

Bez wątpienia niezapomnianą atrakcją był koncert polskiego śpiewaka, zaliczanego do czołówki europejskich solistów – Pana Aleksandra Teligi wraz z zespołem.

Zorganizowane Dni Luksemburga uświetnili zacni goście – Państwo Aneta i Marcin Wierzbiccy, którzy od 16 lat mieszkają w Wielkim Księstwie Luksemburga.

Są wspaniałymi artystami i mecenasami Polskiej kultury na zachodzie Europy.

Z ogromną pasją opowiedzieli o historii Luksemburga, obrazując to własnymi utworami muzycznymi oraz  zdjęciami z prywatnej galerii.

W Lipowym Moście odbyło się również kolejne spotkanie menadżerów ADAMPOL S.A., podczas którego omówiono i podsumowano zrealizowane plany biznesowe Spółki, i ustalono cele na kolejne miesiące.

Cudowna okolica, wspaniała atmosfera, a jednocześnie prywatność, spokój i bliski kontakt z naturą – to wszystko dało niesamowity efekt integracji i pozostawiło niezapomniane wspomnienia z Lipowego Chillout’u.